Новини партнерів

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

20 Липня 2021

Holzschutzgrund -AFM 1000 - Безбарвний, глибокопроникний просочуючий грунт для захисту деревини від появи синіх плям, грибків і комах. На розчиннику, для зовнішніх робіт.

Детальніше

29 Червня 2021

Гідроізоляція – ключова частина будівельного процесу. Щороку величезні суми вкладаються в інфраструктурні, громадські та приватні будівельні проекти, пов’язані з даним поняттям.

Детальніше

27 Квітня 2020

За оцінками ріелторів, цьогорічна криза і пандемія призвела до суттєвого зростання попиту на заміські будинки – їх купують, беруть в оренду, починають власне будівництво. Саме приватний сектор сьогодні став дуже затребуваний. Ділянки і незакінчене будівництво – в топі продаж нерухомості по всіх регіонах країни.

Детальніше

22 Липня 2019

Термомодернізація нового торгово-розважального комплексу на Збаразькому кільці (вул. 15 Квітня) у Тернополі завершена.

Детальніше

8 Жовтня 2018

Запрошуємо у нашу команду вантажника - прийом і видача товару.

Детальніше

2 Жовтня 2018

Сезон фасадних робіт триває.
Розглянемо питання підготовки теплоізоляційних плит для покриття армуючим шаром.

Детальніше

28 Червня 2018

"Стильна хата" - це не стандартний магазин будівельних матеріалів.
Це Салон нового формату, Простір, який створено для звичайних клієнтів, майстрів та дизайнерів.

Детальніше

6 Березня 2018

Продукція марки «Ферозіт» – це високоякісні матеріали для підлоги, штукатурні суміші, шпаклівки, клеї, грунтовки, пінополістирольні плити, фарби та готові композиції, які отримали широке визнання у професійних будівельників. Високі показники якості продукції відзначені численниними призами і нагородами, в тому числі Державною премією Президента України.
З липня 2005 року систему управління якістю підприємства сертифіковано згідно міжнародного стандарту ISO 9001.

Детальніше

5 Березня 2018

Дерево цінують за його легкість та міцність. Природній, а значить екологічний матеріал, який має свою енергетику і тепло, цікаво поєднується в інтер’єрі з багатьма іншими матеріалами. Крім того, дерево дуже хороший звуко- та теплоізолятор.

Детальніше

5 Березня 2018

Паро-і газопроникність фарби дозволить вашим стінам «дихати», а стійкість до стирання збереже на довгий час яскравість кольору.
Така вапняна фарба ідеально підійде для стін і стель у спальнях, вітальнях, а також її можна використовувати в офісах, школах або інших приміщеннях.

Детальніше

5 Березня 2018

Компанія Caparol вже більше 30 років піклується про здоров'я людей і ще в 1985 році запатентували новий стандарт екологічності інтер'єрних матеріалів для стін E.L.F. і зробили революцію в світі інтер'єрних фарб виходом нової фарби Indeko-plus.

Детальніше