Пандемія і криза вивели в топ продаж приватний сектор у всьому світі. Люди оцінили якість життя і можливості, які дає заміський будинок

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Пандемія і криза вивели в топ продаж приватний сектор у всьому світі. Люди оцінили якість життя і можливості, які дає заміський будинок
27 Квітня 2020

У найскладніші кризові часи, коли не можливо передбачити і планувати навіть найближче майбутнє, найкращою інвестицією залишається нерухомість. Нестабільність і невизначеність у фінансовій, економічній і політичній сферах життя зупиняє багатьох людей вкладати гроші в новий бізнес, в розвиток чи розширення вже існуючої справи. Тому саме нерухомість – саме той безпрограшний варіант, який завжди буде в ціні і в попиті.

За оцінками ріелторів, цьогорічна криза і пандемія призвела до суттєвого зростання попиту на заміські будинки – їх купують, беруть в оренду, починають власне будівництво. Саме приватний сектор сьогодні став дуже затребуваний. Ділянки і незакінчене будівництво – в топі продаж нерухомості по всіх регіонах країни. Причина очевидна – люди оцінили якість життя, свободу дій і можливості, які дає життя за містом.

Якщо і ви в роздумах про свій будинок десь у селі – це може бути і приміська зона, і дача, і стара бабусина хата – не вагайтеся. Це сьогодні найкраща і надійна інвестиція у якість вашого життя.

Якісно, швидко, за розумними цінами – усі етапи будівництва і ремонту, лише з перевіреними матеріалами, з гарантією. ТОВ «ТЕРБУДВЕЙ» допоможе втілити вашу мрію про власний дім у реальність. Відповімо на всі запитання – тел. 098-0335470.

Щасливий той, хто щасливий у своєму домі!

8.jpg

0.jpg

5.jpg