Етапи чорнової обробки стін

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Етапи чорнової обробки стін
Задати питання
Хочете дізнатись більше про послугу? -Запитайте нас! 
25 Січня 2018

Коли стіни і дах будинку зведені до завершення ремонту треба виконати ще чимало робіт.

Перший етап – це чорнова обробка, аби вирівняти до ідеального стану всі поверхні в приміщенні.

Власне початком чорнової обробки є найбрудніші роботи: укладання електропроводки, підведення комунікацій - каналізації, водопроводу, встановлення радіаторів опалення.

Оздоблювальний етап можна розділити на 2 складові: нанесення штукатурки і обшивка.

Порядок проведення робіт зазвичай наступний:
  • спочатку роблять стелю
  • потім стіни
  • далі закладають отвори
  • на закінчення облагороджують підлогу

Електропроводка

Головне, що потрібно врахувати на цьому етапі–чітко розпланувати розміщення вхідних точок: розеток, вимикачів. Під них роблять підводку кабелю, але саму фурнітуру не ставлять. На цьому ж етапі прокладають інтернет-кабель, телефонні дроти, їх ховають в гофри або штроби, в залежності від характеристик приміщення.

Етап «трьох розчинів»

полягає у вирівнюванні поверхонь трьома компонентами: грунтовкою, шпатлівкою і штукатуркою. На вибір оного з них впливає матеріал, з якого виготовлено основу (цегла, бетон), експлуатаційні характеристики приміщення (сухе, вологе) і матеріал, з якого буде виконуватися чистова обробка (МДФ, італійський ДСП і ін).

Грунтовка потрібна для того, щоб після нанесення краще відбувався процес зчеплення (адгезія) і зкріплення облицювального матеріалу з основною поверхнею, крім того, грунтовка володіє важливими зміцнюючими і в'яжучими характеристиками.

Шпатлівка служить для приховування незначних дефектів у вигляді сколів і нерівностей. Сьогодні, говорячи про шпатлювання, прийнято вибирати з 2-х видів розчинів: груборельєфних, які виконують попереднє вирівнювання поверхонь, і фінішних, які наносять тонким шаром, закладаючи залишки дрібних дефектів. Виконати обидва види робіт якісно допоможе заводська інструкція на будівельному матеріалі, дотримання якої дасть необхідний ефект.

Далі - етап декоративного оздоблення.

Галерея

Замовити послугу
Залиште повідомлення на сайті і ми зконтактуємо з вами для уточнення всіх деталей.