Утеплення будинку – це економія тепла до 60%

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Утеплення будинку – це економія тепла до 60%
Задати питання
Хочете дізнатись більше про послугу? -Запитайте нас! 

Витрати на опалення житла сьогодні є чималим навантаженням на сімейний бюджет багатьох українців. Ціни на комунальні послуги помітно підвищуються вже не перший рік. В структурі тарифу на опалення 64 % - це вартість газу. І ріст тарифів не зупиниться, переконані фахівці галузі.

Оскільки наші будинки далекі від енергоефективних, а ціна на газ постійно зростає, енергозбереження стало дуже актуальним. Багато тепла просто виходить назовні. Аналіз ситуації з тепловтратами в багатоквартирних будинках показав, що до 50% теплової енергії втрачається через зовнішні стіни, до 20% - через перекриття горищ і підвалів, і до 50% може виходити через віконні і дверні прорізи. Але, ретельно продумана система теплоізоляції дозволить зменшити втрати тепла восени та взимку на 50–60% і зменшити суми у квитанціях за опалення на 20–35%.

Від якості утеплення фасадів залежить і комфортний мікроклімат в будинку. Це дозволяє підняти температуру в квартирі на кілька градусів. Зовнішнє утеплення стін — це найефективніший спосіб збереження в приміщенні тепла взимку та прохолоди влітку. Крім того, утеплення стін збільшує термін служби будівлі, усуває корозію арматури в бетонних стінах і скорочує витрати на обслуговування будинку. Завдяки утепленню стін покращується і звукоізоляція житла, що теж актуально для будинків поряд з дорогами, де чималі транспортні потоки.

Для зовнішнього утеплення найчастіше використовують пінопласт. Цей теплоізоляційний матеріал має чимало переваг - хороші показники теплопровідності, не вбирає вологу, у ньому не живуть і не розмножуються мікроорганізми та цвіль, легкий матеріал, не деформується, довговічний, за помірною ціною. Крім того, якість утеплення залежить від підрядника, який виконує роботи.

Бажаючих працювати в цій галузі сьогодні чимало. Але не всі фірми, які надають послуги з утеплення будинків, дотримуються технології, вибирають якісні і перевірені матеріали. Тому і зустрічаються випадки, коли після утеплення стін власники житла мають нові проблеми. Це і значне погіршення властивостей фасадних систем, зниження терміну їхньої експлуатації, руйнування і навіть загроза життю та здоров'ю людей. Тому обираючи підрядника для виконання фасадних робіт поцікавтеся наявністю ліцензії, досвідом роботи і рекомендаціями, які і де об’єкти були зроблені і яким є результат, чи задоволені, зрештою, мешканці будинку і чи відчули зміни в своїх оселях.

А ще дуже велике значення має вибір матеріалів для утеплення. Аби здешевити вартість утеплення і запропонувати клієнтам конкурентно нижчу ціну, чимало будівельників використовують дешеві неякісні матеріали. А це призводить до погіршення теплотехнічних характеристик фасадної системи, конденсації вологи у товщі утеплювача і на поверхні стін, появи цвілі та зменшення терміну експлуатації конструкції. Лише перевірена в роботі сертифікована система утеплення може гарантувати хороший результат.

Будівельна компанія «ТерБудВей» працює з матеріалами торгової марки «Ферозіт». Розумні і доступні ціни на матеріали дозволяють утеплити житло людям різного достатку. Рекомендації і відгуки щодо цих матеріалів і від будівельників, і від власників житла, яке утеплювали, лише позитивні.

Система утеплення «Ферозіт» включає повну комплектацію якісних матеріалів – клеї, пінопласт, дюбелі, армувальну сітку, декоративні штукатурки. Пінопласт від «Ферозіта» має хороші тепло – і звукоізоляційні властивості, він міцний, екологічний, пожежо- та вологостійкий, довговічний, простий у монтажі, доступний за ціною вид утеплювача. При виробництві пінопласту «Ферозіт» не використовує жодних шкідливих сполук, тому він є екологічно чистим, ніяк не шкодить здоров’ю та навколишньому середовищу. Екологічність і пожежна безпека підтверджені відповідним висновками і сертифікатами. На виробництві запроваджений багаторівневий контроль якості, кожна партія відповідає європейським стандартам і ДСТУ.

Саме пінопласт не даремно визнаний у світі чи не найкращим матеріалом для утеплення. У Європі пінопласт використовують з 1953 року. А, наприклад, Німеччина використовує 48 % світового об’єму полістиролу, 87 % всіх фасадів там утеплюють саме за допомогою полістирольних плит. Утеплення пінопластом - оптимальний спосіб зменшення витрати енергії на обігрів, забезпечення хорошого мікроклімату в середині приміщення, захисту огороджувальних конструкцій та покращення зовнішнього вигляду фасадів.

Утеплювати варто і багатоповерхівки, і приватні будинки. Експерти рекомендують власникам квартир у багатоповерхівках не утеплювати тільки свій шматок, а домовлятися з сусідами, при потребі брати кредит, і утеплювати фасад всієї будівлі відразу. Це значно ефективніше з точки зору зберігання тепла.

Докладніше про утеплення будинку, розрахунок вартості і підбір матеріалів, терміни виконання робіт дізнайтеся у фахівців за тел. 098-0335470, 050-3725992

Замовити послугу
Залиште повідомлення на сайті і ми зконтактуємо з вами для уточнення всіх деталей.