За І півріччя цього року об’єми будівництва зросли на 21,2%. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

31 Липня 2019


За підсумками перших 6-ти місяців цього року будівельні підприємства вже виконали роботи на 66 млрд грн. Це на 21,2% більше, ніж за перші півроку 2018-го.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Більш ніж на 21% зросли будівельні об’єми в Україні за підсумками перших півроку. І такі результати стабільно спостерігаються з самого початку 2019-го. Думаю і сподіваюсь, що за підсумками цього року ми зможемо закріпити цей результат», — сказав він.

Відтак, за підсумками січня-червня 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року індекс будівельної продукції склав 121,2%. При цьому, індекс будівництва інженерних споруд становив 127,7%, житлових будівель — 98,1%, нежитлових — 135,2%. Такі дані опубліковані Держстатом.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 77,8% у загальному обсязі виконаних будівельних робіт. Капітальний та поточний ремонти — 13,9% та 8,3% відповідно.

У розрізі регіонів лідерами за об’ємами виконаних будівельних робіт стали:

  • Дніпропетровська область — майже 8,2 млрд грн;
  • Харківська область — майже 6,3 млрд грн;
  • Одеська область — майже 5,8 млрд грн;
  • Львівська область — понад 4 млрд грн;
  • м. Київ — 15,6 млрд грн      За інформацією minregion.gov.ua