Наразі на заводі працює 120 осіб. У майбутньому планується організувати 3 робочі зміни, завдяки чому підприємство зможе працювати цілодобово.
ДетальнішеНовини
Зараз для створення комфортних умов навчання дітей в Новій Українській Школі впроваджують проект «Новий Освітній Простір». І вже у понад 300 школах та дитячих садках створюється яскравий сучасний мотивуючий простір, в якому дітям хочеться навчатися. «Принципами НОП є енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар’єрність. І забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами є не менш важливим, ніж облаштування тепла у класах чи закупівля необхідного обладнання», — наголосив він.
ДетальнішеНорми розповсюджуються на проектування конструкцій зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією житлових, громадських і промислових будівель і споруд при новому будівництві, реконструкції та капітальному ремонті (термомодернізації) з урахуванням вимог Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд та ДБН В.1.2-11-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії».
ДетальнішеЦе відповідає в тому числі міжнародним зобов’язанням України відповідно до Конвенції про права осіб з інвалідністю, яка визначає необхідність забезпечення осіб з інвалідністю фізичним доступом до соціального, економічного та культурного оточення, до закладів охорони здоров’я та освіти, до всіх громадських приміщень, включаючи суди.
ДетальнішеРинок стає більш рівномірним та стабільно розвивається після неабиякого буму житлового будівництва в минулому році. Крім того, все більше зростає попит на однокімнатні та інші малогабаритні квартири, що теж, у свою чергу, впливає на введені в експлуатацію об’єми
ДетальнішеЗа підсумками січня-жовтня 2018 року будівельні підприємства України вже виконали роботи на 100,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року склав 106,4%.
Детальніше«Будівельна галузь вимірюється за отриманням дозволів на будівництво. Ми в позаминулому році були на 140 місці серед 190 країн світу. У минулому році — піднялися на 105 пунктів до 35 місця. І наша мета, над якою ми активно працюємо, в цьому році потрапити в ТОП-20 країн з отримання дозволів на будівництво».
ДетальнішеНа Уряді була прийнята постанова щодо Порядку забезпечення громадян доступним житлом та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.
ДетальнішеРаніше, три роки назад, це повноваження було передано саморегулівним організаціям. Про це під час засідання Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
За його словами, дуже часто саморегулівні організації зловживають також і при навчанні та видачі сертифікатів спеціалістам за відповідними напрямами, що у подальшому призводить до розроблення неякісної проектної документації та надання експертних звітів по проектах будівництва.
З 1 жовтня 2018 року вступили в дію зміни у державні будівельні норми щодо проектування житлових будинків ( Зміна №4 у ДБН В.2.2-15-2005 "Будинки іспоруди. Житлові будинки. Основніі положення"), які дозволили скління балконів та лоджій вище 3-го поверху при проектуванні нових та реконструкції існуючих житлових будинків.
Детальніше«Буде доручення ДФС почати тотальні перевірки забудовників – на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів», - сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління «День діалогу з владою» у Тернополі.
ДетальнішеНедобросовісні будівельники подають судові позови, аби завадити впровадженню нових Державних будівельних норм.
Про це на засіданні уряду сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Ми дійсно зробили дуже багато корисних речей для розвитку будівельної галузі в Україні. Змінили законодавство, спростили дозвільні процедури і технічні вимоги у будівництві, переглянули ДБН, дерегулювали галузь. Ми піднялись в рейтингу «Doing Business» за напрямком отримання дозвільних процедур у будівництві. Але, сьогодні ми повинні також говорити про речі, які ще заважають розвитку будівельної галузі. І в першу чергу, це корупційні ризики», — наголосив він.
ДетальнішеВідкритий механізм погодження відхилень від державних будівельних норм почав реалізовуватися на практиці. Днями відбулося перше засідання секції з питань будівництва та архітектури Науково-технічної ради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України згідно з новим порядком, затвердженим Мінрегіоном. Він був розроблений у співпраці з фахівцями Реанімаційного Пакету Реформ, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Міжнародної міжурядової організації з розвитку права (IDLO), урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» та іншими організаціями.
Детальніше Мінрегіонбуд дозволило з 1 жовтня 2018 року скління балконів та лоджій вище 3-го поверху при проектуванні нових та реконструкції існуючих житлових будинків.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
Основна причина, вважають фахівці, навчання у технічних закладах є досить складним і не всім під силу. Вже після першого курсу чимало студентів шукають легші спеціальності.
Проте, розвиток будівництва неможливий без професійних кадрів, починаючи від архітектора та проектувальника і закінчуючи простим будівельником. А з цим в Україні, на жаль, є проблема.
Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час заходів до Дня будівельника України.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про запуск першої повністю автоматизованої електронної послуги і зазначає, що у сфері будівництва вже доступно 14 електронних послуг.
ДетальнішеМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробляє Порядок проведення сертифікації енергетичної ефективності будівель, завдяки якому власники будинків зможуть дізнатися про фактичний стан свого житла та підвищити рівень його енергоефективності, економлячи на ресурсах близько 10% щороку.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
Кабмін затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів, які фінансуватимуться на 1,8 млрд грн з ДФРР. Загалом вже затверджено 755 проектів на загальну суму — 5,8 млрд гривень.
ДетальнішеДержавні будівельні норми, і в першу чергу планування забудови територій, не переглядалися в Україні з 2000 року. Практично, 18 років країна, яка живе в дуже динамічному світі, де проводяться реформи, змінюються підходи і вимоги, залишалася з радянською системою нормування в будівництві. Сьогодні ми докорінно змінюємо це, наближаючи будівельне законодавство до європейських норм з метою створення комфортних умов проживання для кожного українця. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Детальніше