Ремонтні роботи

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

7 Березня 2018

Всі ми сприймаємо один і той же колір по-різному. Те, як колір побачить мозок, залежить від багатьох чинників: від фонового кольору, від специфічних властивостей зору, навіть від психологічних факторів.

Детальніше

6 Березня 2018

Фарбування стін – один з найважливіших етапів у ремонті. Неправильно виконану роботу не приховаєш вже нічим, а будь які переробки – це витрачені час, гроші і, звичайно, нерви. Оскільки нюансів у цій роботі є чимало, головні правила фарбування стін варто знати заздалегідь.

Детальніше

25 Січня 2018

Чорнова обробка стін –
кожен етап - важливий для якісного ремонту

Детальніше

ТОВ «Тербудвей» здійснює ремонтні роботи – зовнішні і внутрішні – будь-яккої складності. Професійно, якісно, з гарантією. Зовнішні ремонтні роботи – термомодернізація багатоквартирних і приватних житлових будинків , утеплення фасаду пінопластом або мінеральною ватою, реставрація фасадів. Ліцензія ТОВ «Тербудвей» дозволяє працювати з об`єктами, що є архітектурними пам`ятками і занесені до культурної спадщини.

Внутрішні ремонтні роботи – всі етапи ремонту в житловому чи комерційному приміщенні.

Вчасно доставляємо всі будівельні матеріали на об`єкт, гарантуємо кращі якість і ціну, індивідуальний підхід до кожного об`єкту – ми цінуємо час і довіру наших замовників!