Як і сотні років раніше, дерево сьогодні є унікальним матеріалом для будівництва, виробництва меблів і декору. Матеріали для роботи з деревом відомих світових виробників сьогодні у Тернополі можна придбати у спеціалізованому магазині «Adler»

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Як і сотні років раніше, дерево сьогодні є унікальним матеріалом для будівництва, виробництва меблів і декору. Матеріали для роботи з деревом відомих світових виробників сьогодні у Тернополі можна придбати у спеціалізованому магазині «Adler»
5 Березня 2018

Як і сотні років раніше, дерево сьогодні є унікальним матеріалом для будівництва, виробництва меблів, а також як оздоблювальний елемент в інтер'єрі.
Дерево цінують за його легкість та міцність. Природній, а значить екологічний матеріал, який має свою енергетику і тепло, цікаво поєднується в інтер’єрі з багатьма іншими матеріалами. Крім того, дерево дуже хороший звуко- та теплоізолятор.

А ще дерево дуже добре реставрується. Якщо ви випадково його подряпали, то хвилюватися особливо не варто: відновити поверхню дерева не лише можливо, але і не дуже складно.

Сьогодні з деревини створюють практично будь-які деталі інтер'єру: сходи, паркет, меблі, підвіконня, паркани, вікна і двері. Дерево часто використовують для виробництва стельових та стінних панелей, карнизів, колон, арок, багетів, плінтусів, декоративних елементів та аксесуарів.

Але поряд з усіма беззаперечними перевагами, дерево вимагає особливої обробки і догляду, аби предмети, виготовлені з нього   не втрачали вигляд і функціональність і залишалися предметом гордості господарів довгі роки.

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує великий асортимент засобів для догляду за деревиною, які допомагають легко вирішувати усі ці питання. Важливо лише правильно вибрати необхідний матеріал і виконати умови його нанесення. Якщо роботу ви вирішили зробити самостійно, без допомоги кваліфікованого консультанта не обійтися.

Матеріали для роботи з деревом відомих світових виробників сьогодні у Тернополі можна придбати у спеціалізованому магазині «Adler» при в’їзді на ринок «Західний». Лаки, фарби, морилки, антипірени і антисептики, найрізноманітніші текстурні покриття, тонувальні розчини та інша обробна хімія. Всі ці матеріали підкреслять природний малюнок дерева, або нададуть інший, необхідний для інтер’єра колір чи фактуру, збережуть і надовго продовжать життя предметів з дерева.

За словами керівника компанії «Яреш», до якої належить магазин «Adler», Юрія Решетухи, правильно підібрати професійний матеріал для конкретної породи деревини дуже важливо. І увагу, за його словами, варто звертати на відомих виробників, з хорошою репутацією на ринку і перевіреною якістю продукції. Серед таких, наприклад, «Байріс», «Altax», «Елемент», «Adler» та інші. Компанія «Яреш» є офіційним представником цих торгових марок в Тернопільській області.

Торгова марка «Байріс» сьогодні на українському ринку будматеріалів пропонує якісні, сучасні і доступні по ціні матеріали, зокрема екологічно чисті фарби і лаки для декоративно-захисної обробки дерев’яних поверхонь, ґрунтовки і гідрофобні засоби, які захищають від зовнішніх впливів, підвищують їх довговічність і міцність.

Професійний захист та декорування деревини – це професійні лазурі, а також засоби із вогнезахисними, антибактеріальними та протигрибковими властивостями, які необхідні для тривалого захисту деревини. Склад лакофарбових матеріалів сформований з безпечних для людини та довкілля інгредієнтів, більшість з яких вироблена в країнах ЄС.

Компанія «Altax» спеціалізується у галузі захисту і декору деревини з 1988 року. Широкий асортимент декоративних препаратів і технічних продуктів для захисту деревини від шкідливого впливу вивітрювання та мікробіологічної корозії - як для професіоналів, так і домашніх потреб.

Продукцію торгової марки «Елемент» - лакофарбові матеріали на водній основі - виготовляють на базі тієї ж сировини, яку використовують провідні європейські виробники фарби. Професійний хімічний склад забезпечує найкращі характеристики. В асортименті – антисептик для деревини, інтер’єрні та фасадні фарби, лак для каменю, засоби для підготовки поверхні (грунти, шпаклівки), декоративні штукатурки, акрилові емалі.

Щодо торгової марки «Adler» - це сімейний бізнес і багаті традиції. В асортименті – більше десяти тисяч продуктів – фарби для стін і для дерева, фасадні фарби, засоби захисту деревини, морилки, олії, воски, меблеві і паркетні лаки, покриття для вікон і дверей.

Якісні і екологічні матеріали пройшли перевірку як науково-дослідних інститутів, так і багатьох майстрів-професіоналів, тому справедливо заслуговують на довіру споживачів.

Оскільки фірма «Яреш» вже не перший рік займається реставрацією дерев’яних будинків в Україні, всі матеріали, які пропонують консультанти в магазині «Adler», пройшли випробування в роботі самими фахівцями компанії.   Тому про властивості і особливості нанесення нададуть вичерпну інформацію, покажуть і навчать, як працювати з конкретним матеріалом. До речі, не менш важливо, за словами Юрія Решетухи, знати максимум інформації і про роботу з тим чи іншим матеріалом. Адже від правильного використання матеріалу залежить і якість виконаної роботи, і тривалість експлуатації предметів.

Ще більше корисної і цікавої інформації про засоби для роботи з деревиною нададуть професійні консультанти магазину «Adler», що на ринку «Західний» у Тернополі, або за телефонами +38 (035) 252 03 45   +38 (067) 351 09 34.

 

 


Галерея