Ремонт в стилі ECO. Створюйте здоровий мікроклімат вашої оселі за допомогою безпечних та екологічних фарб.

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Ремонт в стилі ECO. Створюйте здоровий мікроклімат вашої оселі за допомогою безпечних та екологічних фарб.
5 Березня 2018

Сучасний світ насичений різноманітними матеріалами, які чинять на наш організм свій вплив. Навколо нас є безліч речей, замінників, консервантів, різних сполук, які можуть бути нейтральними, а можуть викликати алергії. Особливо це відчувають люди, схильні до алергічних реакцій, а також маленькі діти, які мало захищені від впливу шкідливих речовин.

Вдома ми проводимо значну частину часу і від того, наскільки здоровим та комфортним є клімат оселі, залежить і наше самопочуття. Зараз все більше людей свідомо обирають безпечні будівельні матеріали, речі, обирають екологічну їжу та здоровий спосіб життя.
Тому питання, якими матеріалами був зроблений ремонт – надзвичайно важливе! Особливо для людей, схильних до алергії. Що ж робити? Які фарби обирати?

Компанія Caparol вже більше 30 років піклується про здоров'я людей і ще в 1985 році запатентували новий стандарт екологічності інтер'єрних матеріалів для стін E.L.F. і зробили революцію в світі інтер'єрних фарб виходом нової фарби Indeko-plus. Компанія на цьому не зупинилася, презентувавши в 2016 році вдосконалений стандарт E.L.F. plus.
Фарби E.L.F. не містять розчинників, пластифікаторів і містять мінімальні емісії, що в більш ніж 30 раз перевищує європейські норми щодо вмісту шкідливих летючих сполук (ЛОС).
Фарби E.L.F. plus з поліпшеною інноваційною рецептурою крім мінімальної емісії, відсутності розчинників і пластифікаторів мають додаткову особливість - повну відсутність консервантів.

Стандарт E.L.F./E.L.F. plus від Caparol - це:
• Безпека для здоров'я при нанесенні фарб.
• Здоровий мікроклімат пофарбованого приміщення.
• Відсутність алергічних реакцій.

Створюйте здоровий мікроклімат вашої оселі за допомогою безпечних та екологічних фарб.
Заходьте дізнатись більше та обрати свій ідеальний варіант фарби!

Салон декору «Стильна хата». вул. Будного, 28 («Набережний квартал»)


Галерея