Хочете мати «дихаючі» стіни? Тоді вам потрібна вапняна фарба. Вапно здавна використовували для побілки стін. Це вважалось одним із найкращих варіантів для створення «еко оселі». Сучасні технології покращили можливості вапняних фарб.

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Хочете мати «дихаючі» стіни? Тоді вам потрібна вапняна фарба. Вапно здавна використовували для побілки стін. Це вважалось одним із найкращих варіантів для створення «еко оселі».  Сучасні технології покращили можливості вапняних фарб.
5 Березня 2018

Вапно здавна використовували для побілки стін. Це вважалось одним із найкращих варіантів для створення «еко оселі».

Сучасні технології покращили можливості вапняних фарб і вони тепер стильно виглядають на стінах, не втративши своїх екологічних якостей. 
Фарба Primalex зробить поверхні матовими, сніжно-білими або яскравими, кольоровими. Бездоганна білизна, елегантні відтінки готової фарби, та можливість тонування фарби більш ніж в 20 000 відтінків дає змогу втілити самі сміливі проекти. 
Паро-і газопроникність фарби дозволить вашим стінам «дихати», а стійкість до стирання збереже на довгий час яскравість кольору.

Така вапняна фарба ідеально підійде для стін і стель у спальнях, вітальнях, а також її можна використовувати в офісах, школах або інших приміщеннях.

Сучасна вапняна фарба стала стильною і яскравою!

Заходьте дізнатись більше та обрати свій ідеальний варіант фарби Primalex.

Салон декору «Стильна хата». вул. Будного, 28 («Набережний квартал»)