Якісні будматеріали за хорошими цінами - торгова марка «Ферозіт» – НВП «Геліос» на українському ринку будівельних матеріалів з 1993 року. Сьогодні це один з найпотужніших виробників будівельних матеріалів в Україні.

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Якісні будматеріали за хорошими цінами - торгова марка «Ферозіт» – НВП «Геліос» на українському ринку будівельних матеріалів з 1993 року. Сьогодні це один з найпотужніших виробників будівельних матеріалів в Україні.
Задати питання
Хочете дізнатись більше про послугу? -Запитайте нас! 
6 Березня 2018

Торгова марка «Ферозіт» – НВП «Геліос» на українському ринку будівельних матеріалів з 1993 року. Сьогодні це один з найпотужніших виробників будівельних матеріалів в Україні.

Продукція марки «Ферозіт» – це високоякісні матеріали для підлоги, штукатурні суміші, шпаклівки, клеї, грунтовки, пінополістирольні плити, фарби та готові композиції, які отримали широке визнання у професійних будівельників. Високі показники якості продукції відзначені численниними призами і нагородами, в тому числі Державною премією Президента України.

З липня 2005 року систему управління якістю підприємства сертифіковано згідно міжнародного стандарту ISO 9001.

У 2008 році запущено фабрику з виробництва готових до використання композицій під ТМ «FEROMAL». Це такі оздоблювальні мателіали, як: акрилові фарби; декоративні штукатурки «Шуба», «Мозаїка», «Короїд»; шпаклівка; вапняні фарби; силоксанові матеріали.

У 2009 році технологами підприємства вперше в Україні розроблено унікальний комплекс вапняних матеріалів, що створює здоровий мікроклімат у приміщенні. Матеріали комплексу адаптовані під традиційні етапи ремонту: грунтування (Грунт 15), штукатурення (Штук 1, Штук 2), шпаклювання (вапняна шпаклівка) та фарбування (вапняна фарба). Згадані матеріали набувають все більшої популярності не лише на Заході України, а й в інших регіонах нашої Батьківщини.

ТзОВ «Ферозіт» має потужну науково-технічну базу (оснащену сучасним обладнанням атестовану лабораторію) та величезний досвід у розробці нових рецептур (понад 17 років). Якість продукції перевіряється не лише на етапах конролю вхідної сировини та процесів виробництва, а й на етапі застосування – здійснюється технічна підтримка виконавців.

Не зупиняючись на досягненнях, ТзОВ «Ферозіт» інвестує в майбутнє. Так, у 2012 році запущено новий автоматизований сучасний високопродуктивний завод з виробництва сухих будівельних сумішей. Для покращення зворотнього зв’язку з клієнтами запрацювала «Електронна книга скарг та пропозицій» – jakist@ferozit.ua.

Нашу продукцію Ви завжди можете придбати в будівельних мережах «Епіцентр», «Нова Лінія», гуртовнях та дрібних будівельних магазинах Вашого міста чи області.

Нове сучасне обладнання здатне випускати:

  • до 300 000 т цементних сумішей в рік;
  • до 24 000 т гіпсових сумішей в рік;
  • до 20 000 т вапняних сумішей в рік;
  • до 360 000 м. куб. пінополістирольних плит в рік.

Гасло компанії – «Будуймо Україну разом!» є яскравим підтвердженням патріотичного духу підприємства від дня заснування і до сьогодні.


Галерея