Новини

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

27 Вересня 2021

Фахівців запрошують до обговорення змін до ДБН щодо проєктування освітніх закладів

Детальніше

24 Вересня 2021

Тиждень роботи ДІАМ — через електронну систему опрацьовано сотні документів

Детальніше

15 Вересня 2021

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про старт роботи Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ). Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) офіційно припиняє виконувати свої повноваження, 100% співробітників органу буде звільнено. Відповідне рішення ухвалив Уряд. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Детальніше

6 Вересня 2021

Користуватися будівельними нормами стане зручніше

Детальніше

3 Вересня 2021

"Відтепер громади можуть розробляти новий вид містобудівної документації – комплексні плани просторового розвитку території громади."

Детальніше

25 Серпня 2021

Вже незабаром на території арени проводитимуть чемпіонати з водних видів спорту, як на національному, так і на міжнародному рівні»

Детальніше

24 Серпня 2021

Компанія "Тербудвей" вітає українців із 30-ою річницею відновлення Незалежності України

Детальніше

17 Серпня 2021

Заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська повідомила про оприлюднення проєкту технічного завдання на розроблення проєкту зміни будівельних норм.

Детальніше

11 Серпня 2021

Законопроєкт щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житла містить низку нововведень.

Детальніше

9 Серпня 2021

Платформа Енергоефективності пройшла всі етапи тестування та переведена у режим вільного доступу.

Детальніше

8 Серпня 2021

Компанія "Тербудвей" вітає із Днем будівельника.

Детальніше

27 Липня 2021

1 серпня в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) з’являться три оновлення

Детальніше

22 Липня 2021

Член Ради директорів КБУ розповів про причини зростання ціна на композитну арматуру.

Детальніше

1 Липня 2021

Проєкт закону передбачає лібералізацію процесу дозволів та оформлення будівництва, а також повну діджиталізацію взаємодії забудовника з дозвільними процесами.

Детальніше

28 Червня 2021

Як 300-річний акт Пилипа Орлика, так і сучасний документ, укладений Верховною Радою у 1996 році, Конституція завжди була одним із фундаментних стовпів української державності.

Детальніше

25 Червня 2021

«Зелені» проєкти – це можливості для сталого економічного розвитку громад», – зазначив Костянтин Гура, в.о. Голови Держенергоефективності, на онлайн-семінарі для громад, ініційованому Агентством з відновлюваної енергетики.

Детальніше

24 Червня 2021

Уряд прийняв проєкт постанови «Про внесення Змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. №554». Нею затверджено Порядок професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт або послуг, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури.

Детальніше

22 Червня 2021

Законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», розроблений Мінрегіоном, направлений на розгляд Кабінету Міністрів України, про що повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Детальніше

28 Квітня 2020

Наразі вносяться корективи до зазначених заходів з метою активізації та пришвидшення процесу ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції України та створення Державної сервісної служби містобудування України, Державної інспекції містобудування України, Державного агентства з технічного регулювання у містобудуванні України.

Детальніше