Новини

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

27 Липня 2021

1 серпня в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) з’являться три оновлення

Детальніше

22 Липня 2021

Член Ради директорів КБУ розповів про причини зростання ціна на композитну арматуру.

Детальніше

1 Липня 2021

Проєкт закону передбачає лібералізацію процесу дозволів та оформлення будівництва, а також повну діджиталізацію взаємодії забудовника з дозвільними процесами.

Детальніше

28 Червня 2021

Як 300-річний акт Пилипа Орлика, так і сучасний документ, укладений Верховною Радою у 1996 році, Конституція завжди була одним із фундаментних стовпів української державності.

Детальніше

25 Червня 2021

«Зелені» проєкти – це можливості для сталого економічного розвитку громад», – зазначив Костянтин Гура, в.о. Голови Держенергоефективності, на онлайн-семінарі для громад, ініційованому Агентством з відновлюваної енергетики.

Детальніше

24 Червня 2021

Уряд прийняв проєкт постанови «Про внесення Змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. №554». Нею затверджено Порядок професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт або послуг, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури.

Детальніше

22 Червня 2021

Законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», розроблений Мінрегіоном, направлений на розгляд Кабінету Міністрів України, про що повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Детальніше

28 Квітня 2020

Наразі вносяться корективи до зазначених заходів з метою активізації та пришвидшення процесу ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції України та створення Державної сервісної служби містобудування України, Державної інспекції містобудування України, Державного агентства з технічного регулювання у містобудуванні України.

Детальніше

15 Квітня 2020

В Україні будуть створені Державна сервісна служба з містобудування, яка виконуватиме реєстраційні функції у будівництві, Державне агентство з техрегулювання, яке займатиметься оновленням державних будівельних норм та запровадженням параметричної системи у будівельній галузі, а також Державна інспекція з містобудування, яка виконуватиме функції нагляду та контролю в будівельній галузі.

Детальніше

14 Квітня 2020

Єдина контрольна точка, яку буде контролювати держава, - це введення будівлі, споруди, об’єкту в експлуатацію і відповідність її нормам, параметрам, ДБН (державним будівельним нормам — авт.) і всім вимогам законодавства

Детальніше

9 Квітня 2020

Відповідно до учорашньої інформації, була дозволена діяльність поштова та кур'єрська, будівельні роботи, збирання та заготівля відходів, а також було дозволена робота хімчисток та закладів торгівлі будівельними матеріалами. В оновленій інформації останній пункт зник.

Детальніше

2 Вересня 2019

За даними Держстату, за підсумками 7 місяців цього року у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го індекс будівельної продукції склав 121,8%. При цьому, індекс будівництва інженерних споруд становив 125,7%, житлових будівель – 102,3%, нежитлових — 135,4%.

Детальніше

31 Серпня 2019

У нових нормах зазначається, що у житлових будинках з позначкою підлоги верхнього житлового поверху, яка перевищує на 8 м позначку підлоги першого поверху (тобто, 3-й поверх і вище), рекомендується встановлювати пасажирські ліфти. А у разі перевищення на 12 м і більше (тобто, 4-й поверх і вище) — їх встановлення обов’язкове.

Детальніше

10 Серпня 2019

День будівельника — професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України - відзначається щорічно у другу неділю серпня. Уперше відзначався ще в СРСР 12 серпня 1956 року.

Детальніше

31 Липня 2019

За підсумками перших 6-ти місяців цього року будівельні підприємства вже виконали роботи на 66 млрд грн. Це на 21,2% більше, ніж за перші півроку 2018-го.

Детальніше

26 Липня 2019

Роботи з термомодернізації новозбудованого багатоквартирного будинку на вулиці Смакули у Тернополі тривають.
ТОВ "ТЕРБУДВЕЙ" використовує якісні, сертифіковані матеріали ТМ "Ферозіт".

Детальніше

15 Травня 2019

"Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц. р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)", - прокоментував голова Держенергоефективності Cергій Савчук.

Детальніше

15 Травня 2019

Запуск повномасштабного ринку електроенергії в Україні очікується з 1 липня 2019 року.

Детальніше

15 Травня 2019

Будівництво невеликих будівельних об’єктів (із незначним класом наслідків СС1), які становлять понад 80% від загального обсягу забудови в Україні, можна здійснювати без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт. Їх будівництво можна починати вже наступного дня після подання повідомлення про початок будівельних робіт.

Детальніше