Основні помилки при утепленні фасаду будинку

Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Основні помилки при утепленні фасаду будинку
Задати питання
Хочете дізнатись більше про послугу? -Запитайте нас! 

Для чого утеплювати будинок давно зрозуміли українці, щороку отримуючи нові ціни за газ в платіжках за комунальні послуги. Ще один аргумент – нагріти «холодний» будинок дуже важко, скільки б газу і електроенергії для цього б не було витрачено. Тому користь від утепленого фасаду очевидна: легко підтримувати температуру в приміщенні, набагато менше витрачається коштів на опалення (до 60% скорочення тепловтрат).

Чим більше сімей вирішують «утеплятися», тим більше фірм і майстрів з’являється на ринку будівельних послуг, які вирішують цим займатися. Проте, досвід, розуміння справи і якісні перевірені матеріали для утеплення мають одиниці. Про це свідчать численні помилки в технології утеплення і розчаровані замовники. Тому, якщо ви вирішили утеплити свій дім, в першу чергу оберіть правильного підрядника, аби витрачені вами кошти і час дали свій результат. Загалом основних помилок при утепленні фасадів є декілька.

Перша і все-таки, мабуть, основна - неуважний вибір підрядника.Лише досвідчені майстри знають і дотримуються технології, використовують правильні будматеріали і дають гарантію на свою роботу! Як знайти правильного виконавця робіт? За рекомендаціями! Поцікавтеся, які об’єкти робили ці майстри, які відгуки про їхню роботу у замовників. Задоволені клієнти - найкраща оцінка роботи підрядника. Аби здешевити ціну на утеплення і бути «конкурентними» на ринку нерідко деякі «фахівці» економлять на кількості утеплювача!

Якої товщини утеплювач вам необхідний залежить від того, на які стіни він буде кріпитися. Одному фасаду може вистачити і 5 см утеплювача (наприклад, стіни з газобетону товщиною 30см), а іншому не вистачить і 10 см (наприклад, стіна в «півцеглини»). В першу чергу все залежить від матеріалу і товщини стіни. У більшості випадків для нашого регіону прийнятною товщиною утеплювача (пінопласту або мінеральної вати) є 10 см.

Утеплення будинку з середини значно поступається зовнішньому утепленню. В дуже рідкісних випадках – це єдиний можливий варіант для утеплення будинку.

  • По-перше, внутрішнє утеплення зменшує простір кімнат будинку.
  • По-друге, при внутрішньому утепленні зовнішня стіна будівлі починає серйозно замерзати, а точка роси (місце утворення конденсату) зсувається вглиб утеплювальної конструкції.
У цьому випадку точно буде потрібна додаткова вентиляція, і не факт, що в кінцевому результаті вдасться організувати все досить добре і надійно. Тому, якщо у вас є можливість зробити зовнішнє утеплення, замість внутрішнього, це однозначно кращий варіант.

Поширеними помилками в утепленні є армування сітки на сухий пінопласт, відмова від використання дюбелів (нажаль, часто практикується при утепленні пінопластом), дешевий і неякісний клей. Такі спроби зекономити призведуть до того, що роботу доведеться переробляти, і, відповідно, витрачати знову зайві гроші. Кожен матеріал-утеплювач має чітку технологію кріплення і свої технологічні вимоги, про які знають досвідчені і відповідальні майстри. Якісне виконання робіт з утеплення фасаду – це і правильна підготовка основи. Грунтування – один з найважливіших етапів усього процесу. Поверхня повинна бути ідеально рівною, очищеною від будь-якого сміття, аби уникнути появи “бульбашок” чи відшарування штукатурки. Плити утеплювача повинні укладатися максимально щільно і рівно, щоб не було навіть найменших дір і кособочин. Утеплюючи фасад приватного будинку не можна забути про підвал, який також потрібно правильно утепляти.

Сучасні технології утеплення вимагають певної майстерності та досвіду. Тому правильний вибір майстрів – це найважливіше завдання, коли прийняте рішення утеплити дім! Надійна компанія, яка професійно спеціалізується на утепленні будинків, запропонує вам договір на виконная робіт, покаже ліцензію і рекомендації своїх клієнтів, об’єкти, які вона вже виконала, і обов’язково надасть гарантію на свою роботу!


Замовити послугу
Залиште повідомлення на сайті і ми зконтактуємо з вами для уточнення всіх деталей.